جستجو

محصول برچسب خورده با "تقویت مو"

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه

روغن آمله

یکی دیگر از روغن‎هایی که برای تقویت موی سر و صورت از قدیم مورد استفاده قرار می‎گرفته، روغن آمله است. آمله، آملا و یا آملج همگی نام های میوه ای هستند که در جنگل‎های مرطوب هندوستان و در نواحی از سیستان و بلوچستان میروید این میوه دارای مقادیر زیادی ویتامین ث بوده و شکلی شبیه آلو دارد.
تماس برای قیمت

روغن جوانه نخود

خونساز، اشتهاآور، مغذي، افزاينده حرارت غريزي بدن، تقويت‌كننده نيروي جواني در آقايان و خانمها، استعمال خارجي تقويت مو و رفع سردرد.
تماس برای قیمت

روغن حنا

روغن حنا برای رفع دردهای مفاصل و آرتروزی بسیار مناسب است و سبب تقویت موی سر می شود و سر را ضدعفونی می کند .همچنین روغن حنا خاصیت مسکنی نیز دارد .
تماس برای قیمت

روغن زرده تخم مرغ

روغن زرده تخم مرغ اکسیرحیات باعث تقویت و رویش مجدد مو، ابرو و مژه می شود، این روغن رفع کننده و کاهش دهنده ریزش موست، رفع و کاهش دانه‌های بواسیر، رفع و کاهش ورم ها و لکه های پوستی از دیگر خواص این روغن است، اثربخشی و بهینه‌سازی سوختگی ها نیز از ویژگی های این روغن می باشد.
تماس برای قیمت

روغن عاقر قرحا

عاقر قرحا گیاهی است شبیه بابونه، دارای برگ هایی با بریدگی های عمیق و باریک و پوشیده از کرک و گل های نسبتا بزرگ. گل های لوله ای زرد رنگ و گل های زبانه ای و ماده آن سفید و زیر آنها بنفش است.
تماس برای قیمت

روغن گزنه

روغن گزنه که تقریبا تمامی خواص گیاه گزنه را برای شما به همراه دارد می تواند یک ماده گیاهی موثر برای تقویت مو و ابرو باشد همچنین برای کاهش دردهای عضلانی و مفاصل یک روغن بسیار مناسب می باشد .
تماس برای قیمت