جستجو

محصول برچسب خورده با "طبیعی"

مشاهده به عنوانن جدول فهرست
مرتب سازی بر اساس
نمایش آیتم در هر صفحه

روغن ارده

روغن ارده 100%طبیعی و درجه یک
از 79,000 تومان

روغن خراطین

سالهای سال در طب سنتی آسیا و اروپا ، از روغن خراطین به عنوان بهترین درمان طبیعی کوچکی اندامها استفاده می شده است. در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می گردیده که امروزه اثرات شگفت انگیز آن شناخته شده و جاگزین تمامی کرمهای شیمیایی ، بوتاکس ها و جراحی ها که همگی از عوارض بسیاری برخوردار است ، شده است . این مایع یک روغن حجم دهنده موضعی می باشد ، کاملا طبیعی بوده و با همه پوستها سازگار است .روغن خراطین اصل غلیظ است و بوی نامطبوعی دارد و جذب پوست می شود
تماس برای قیمت

روغن زیتون بی بو

روغن زیتون بی بو طبیعی
75,000 تومان 85,000 تومان

روغن زیتون فرابکر

روغن زیتون با بو طبیعی
85,000 تومان 95,000 تومان

روغن هسته هلو

روغن هسته هلو یکی از بهترین مواد طبیعی پاک کننده مواد آرایشی می باشد که می تواند یکی از موارد مهم در لوازم آرایشی خانم ها باشد این روغن با ویتامین های موجود در خود باعث جوان سازی پوست شده و به این طریق خشکی و چین و چروک سطح پوست را برطرف می کند.
تماس برای قیمت

روغن کنجد

روغن کنجد یکی از بهترین و سالم ترین روغن های گیاهی برای پخت و پز و زیبایی پوست و مو می باشد که در سال های اخیر نیز طرفداران بسیاری در سراسر جهان پیدا کرده است. کنجد یکی از مقوی ترین دانه های خوراکی می باشد که بیش از 5000 سال است در مصر، چین و روم باستان برای افزایش انرژی بدن مورد استفاده قرار گرفته است.
75,000 تومان 83,000 تومان